Zoznam zaregistrovaných účastníkov MPM 2018

zoznam registrovaných účastníkov 20. ročníka Malého pieninského maratónu - mamoriálu B.Ježíka

- zoznam obsahuje len účastníkov, ktorých platby za štartovné boli pripísane na náš účet
- zoznam aktualizujeme do 48 hodín len cez pracovné dni.
- neváhajte nás kontaktovať s Vašimi postrehmi, nápadmi a otázkami: info@bksl.sk / 0903 393 167 (Miro)

 

Priezvisko meno, Klub/Mesto 

Maras Ladislav, Maras team
Honišek Daniel, Maras team
Białożyd Andrzej, Wroclaw
Białożyd Bożena, Wrocław
Tomečko Jozef, NW-Running Prešov
Demeková Beáta, NW-Running Prešov
Kotrady Vladimír, Levoča
Ballek Vladimír, NW RUNNIG SKALITE
Uhrin Imrich, Košice
Holík Marek, TJ MIer Kamienka
Pitoňáková Jurčová Ingrid, Poprad
Pitoňák Martin, Poprad
Krivošík Ivan, Zvolen, Slávia TU
Majerník Milan, MARAS team
Krivošíková Mariana, Zvolen
Šulej Matúš, Chocoland Slovensko
Bobíková Katarína MVDr., MARAS Team
Pazera Jozef Ing., MARAS TEAM
Ulman Adam, Roznava
Znancová Petra Mgr., Poprad
Husárová Gabriela, Poprad
Krajňáková Katarína, MARAS team
Michalik Peter, Sabinov
Vrbiaková Edita, Autoservis ERIKA
Petrova Jana, Autoservis ERIKA
FORRAI Marián, Košice
Michaliková Maja, Sabinov
Gargalovič Ján, Sabinov
Gargalovič Jozef Ing., Sabinov
Pavlinský Jaroslav, Stará Ľubovňa
Brunovský Rastislav Ing., Lemrateam Hiking.sk
Zelenák Kamil, Autoservis ERIKA
Klemová Tinka Mgr., Autoservis ERIKA
Kacvinský Peter Ing., JA&Sam Smižany
Leysek Bohuš Ing., Infinity Liptovská Teplička
Reicher Vladislav, Trebišov
Gargalovic Marian, Sabinov
Šofranko Martin, NW-Running Prešov
Šofranko Michal, NW-Running Prešov
Urbanová Mária, Harichovce
Urban Jozef Ing., Harichovce
Krištófová Soldosová Zuzana Mgr., Rožňava
Krištóf Róbert Bc., MARAS team
Mikula Miloš Ing., Beloveža
Urbanová Beáta PhDr., Harichovce
Sýkora Daniel, Poprad
Lapšanský Viktor, NW-RUNNING Stará Ľubovňa
Lapšanská Urszula, NW-RUNNING Stará Ľubovňa
Ivančík Dušan Ing., Sabinov
Vida Andrej Mgr., Turistický klub JAMP
Vidová Katarína Ing., Turistický klub JAMP
Birknerová Adriana Ing., Prešov
Kolibárová Martina Ing., Prešov
Žugec Štefan, Bežecký klub Poprad
Gabriela Mlynarčíková Ing., Košice
Dunajský Tomáš Ing., Košice
Fecík Marek Ing., Košice
Žugec Pavol, HO ALPIN KLUB Svit
Jarincik Slavomir Ing., Sokol Litmanova
Sabolová Simona, Stará Ľubovňa
Sykoriak Ján, Veľký Lipník
Telepun Martin Ing., BK Steel Košice
Harhovská Tatiana Mgr., Spišské Bystré
Irlik Jurand, WKB META LUBLINIEC
Rus Roman, Svetielko Nádeje
KOZARIK Miroslav Mgr., UVV Presov
varga juraj, Združenie bežcov košíc
Šalata Martin Bc., Bežecký klub Stará Ľubovňa
Penxa Frantisek Mgr., Stara Lubovna
Šoltés Jozef, NW-Running Prešov
Čopjan Ľubomír Ing. PhD., Košice
Felong Peter, BK LEVOČA
Gabera Fero, Kiko&Teoi&Jaja
Bačista Marek, Prešov
OBERHAUSEROVÁ MÁRIA, Nordic Walking Running PREŠOV
Sivošová Dušana, Bratislava
Kuchár Emil Ing, Active life Košice
Schmiedl Marián, Košice
Kocanová Alena, Košice
Turoková Lenka, Active life Košice
Györiová Monika Ing, Active life Košice
Smetanová Adela, Active life Košice
Mackovic Viliam, SC 1896
Jozef Veselský, Košice
Mlynárová Alica, Rožňava
Čižík Peter Ing., Prešov
Juhás Martin Ing., Prešov
Lopatová Eva Mgr, ŠK Muránska Dlhá Lúka
Lopata Peter, Spišská Stará Ves
Minárová Tamara, ŠKP BB
Dvornický Jozef, Poprad
Dvornická Eva, Poprad
Fabián Jozef, Nordic Walking Running Prešov
Vronč Jozef Ing., Energo Control
Ďurigová Veronika, Bratislava
Duchajová Simona, Bratislava
Belák Vladimír, Tatranská Štrba
Jamnický Gejza, BK Spišská Teplica
Komár Mário, SVETIELKO NÁDEJE
Džurňák Roman, Nôžky moje utekajte
Džurňáková Marcela Ing., Nôžky moje utekajte
Petrová Petronela Ing., Košice
Forraiová Martina, Košice
Marián Nizner, Bratislava
Niznerová Eva, Bratislava
Goc Richard Bc., Kamienka
VALČÁKOVÁ Gabriela, Prešov
BYSTRÁN Róbert, Prešov
Jágerská Táňa, NW team Liptov
Ďurčanský Dalibor Ing., Energo Control
Jágerský Ľuboš, NW team Liptov
Ježík Maroš, ŠSDM Poprad Tatry
Figula Stanislav, Poprad
Lorenčíková Lucia, Svit
Lukáč Karol PaedDr., Maratónsky klub Košice
Vasilík Jozef JUDr., ŠKM KK Stará Ľubovňa
Michal Dic, Pezinok
Vaščáková Veronika, Stará Ľubovňa
Drobňák Ján Ing., Stará Ľubovňa
Rybar Marián, BK Steel Kosice
Porubän Michal, NW Liptov
Ambrózyová Jana, NW Liptov
Jendrichovská Dabnka, MARAS team
MAJDA Róbert Bc., VRÚTKY
Jelínek Jaroslav, Košice
Dlugošová Alžbeta, Vrbov
Grega Jozef ing., Košice
Kromková Monika, Hranovnica
Kromka Stanislav, Hranovnica
Stankoven Ľuboš, Poprad - Matejovce
Majirošová Martina, Rožňava
Sovičová Emília, SPIDER Porúbka
Grigľák Peter , Goral Poprad
Burszká Soňa Ing., Gemerunners
Rychnavský Vladimír, Stará Ľubovňa
Žufaj Matej, Dzama run
Lehotská Eva, KBL ŠKP Martin
Balllonová Andrea, KBL ŠKP Martin
Puhalla Tomáš, Strachanovka Lipt. Ján
Balun Vladimír, Strachanovka Lipt. Ján

  

 

aktualizované 2018/06/20

     kupele cerveny klastor Horska zachranna sluzba agrokarpaty plavnica elixir

lms_logo_tn

kupele cerveny klastor

bieg vierchami

logo-wustenrot